0915 896 514​​ montal@azet.sk

Lexanové prístrešky – popis

POPIS | FOTOGALÉRIA | OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

Prístrešky

Prestrešenia z polykarbonátov sa vyznačujú ľahkou konštrukciou – železnou alebo nerezovou – jednoduchou a rýchlou montážou, dlhou životnosťou – záruka na správne inštalovaný polykarbonát je 5 rokov – príjemným vzhľadom. Polykarbonátové dosky môžeme použiť aj nerozbitné a UV stabilizované, takže slnečné žiarenie ich nerozkladá. Prístrešky alebo svetlíky montujeme kvôli strešnému presvetleniu výrobných, skladových, športových a iných hál, átrií, ale aj ako rôzne ľahké presvetlené prístrešky nad vstupmi, nástupišťami, rampami a domami.

Konštrukcia

Konštrukcia prístrešku alebo svetlíka môže byť oblúková, celohliníková, vo farbe prírodného hliníka, s možnosťou dofarbenia eloxom alebo práškovými farbami podľa RAL. Vieme použiť aj rôzne nerezové upevňovacie prvky a gumové tesnenia.

Výplň svetlíka

Výplň svetlíka tvoria komôrkové polykarbonátové platne – lexan vo farbe čírej, opálovej, bronzovej alebo bezpečnostné polykarbonátové platne Lexan Exell D s plnou nepriehľadnosťou.

Rozmerové možnosti svetlíka

V rámci vonkajšieho rozpätia sú rozmerové možnosti svetlíka: štandard od 1000 mm do 6000 mm, iná šírka na požiadanie. Výhodou je neobmedzená dĺžka – výroba je presne na požadované rozmery.

Montáž svetlíka

Montáž svetlíka je jednoduchá, systém sa dodáva ako kompletná stavebnica priamo na stavbu. Dodacia lehota je cca. 4 týždne od zamerania.

Bazénové prekrytia

Takisto vyrábame aj bazénové prekrytia a to posuvné alebo pevné.

Pre viac informácií o prekrytiach bazénov kliknite sem.